Beyin Frekans Teknolojisi Nedir?
Bilgi

Beyin Frekans Teknolojisi Nedir?

Beyin Frekans Teknolojisi Nedir?

Beyin Frekans Teknolojisi nasıl çalıştığını anlamak için önce beynimizin nasıl çalıştığını öğrenmeliyiz. Bizim beynimizin 4 hali vardır. Bunlar Şunlardır:

  • Uyanıklık
  • Rüya
  • Meditatif

Bir başka bir değiş ile zihnimizde uyanıklık betada titreşir. Uykuya dönmeye yakın düş görmeye rahatlamaya belli olduğunda alfaya daha açık dalgalarda delta derin rüyaya hatırlayamadığınız rüyalardır. Delta 4’ün altında frekans yapmaktadır. Beyin protein üretmektedir. Bedeni iyileştirir. Kendini yeniler. Ve en derin uyku hali delta’dır. Sıfır Veya iki yaş zeri çocuklar Delta’da kalır. Hiç bir söyleyemiyorlar, algılamıyor yada alfada kaybettiğiniz bir olayı beta’da anlarız. Beyin frekans teknolojisinin zihni uyumadan zorlanmadan Direkt alfaya ve deltaya indirmemizi sağlamaktadır. Bizler deltayı veya alfayı isteyerek zihnimizde değiştiremiyoruz. İki kulağımızdan ayrı frekanslar yollayarak Beynimiz o ikli titreşimi yollayarak düş kurma yani beynimizi rahatlatmaya yardımcı olmaktadır. En iyi şekilde rahatlatmaya Beyin Frekans Teknolojisi Denir.

Kişisel Gelişimde Beyin Frekans Teknolojisinden Nasıl Yararlanılabilir?

Bizler 14 yaşına kadar fark etmeden Bir yıl boyunca mesaj almaktayız. Bizler mesajlar direkt olarak verilmese ve bizler çok fazla esnek düşünemediğimiz için içimizdeki küçük ben her şeyi kendisi ile ilişkilendirmektedir. Biz ihtiyacımızı işiterek almaktayız. Bizler bu mesajları ancak ve ancak o kişiyi tekrar alfaya indirirsek değiştirebiliriz. Bu kişinin bilinç altına gömülmüş yine betada değiştiremeyiz. Bizlerde Bu Tür mesajları yok etmemiz için yine aynı bilinç seviyesine aynı bilinç şekline indirmemiz gerekmektedir.

Beyin Frekans Teknolojisi Nedir?
Beyin Frekans Teknolojisi Nedir?

Beyin Frekansı Teknolojisini Kimler Kullanamaz?

Beyin Frekans Teknolojisini Hamileler, Kalp Pili olanlar, Epilepsi rahatsızlığı konulmuş olanlar Ve ağır uyuşturucu kullananlar kullanamaz. Ayrıca makine başınca iş yapanlarda buna dahildir. Araba kullanırken dinlenmeniz gerekmektedir. Çünkü zihni uyanıklık halinden Beyin Frekans Teknolojisi CD’leri kişileri uyku haline getirdiğinden başka bir şey ile meşgul değilken güvenli güvenli ortamlardan dinlenmeli. Epileptik veya hamilelerde etkisi zihne verdiği titreşimler çocuk zararlı olabilmektedir. Sara nöbetine girme riski olan hastaların bunları kullanamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir